Kawitacja

Peeling Kawitacyjny

Jeśli chcesz skutecznie zregenerować skórę to ten zabieg jest dla Ciebie

Read More

Kosmetyki

Profesjonalne kosmetyki

Jesteśmy profesjonalistami, więc pracujemy na najlepszych kosmetykach

Manicure

Manicure - tylko jaki?

Manicure japoński, żelowy, zwykły, hybrydowy? Doradzimy.

Read More

Slider
Makijaz

Makijaz oczu

Na każdą okazję

Wakacji wspomnienie, czyli jak dbać o cerę po wakacjach?

Wakacje, ach wakacje, dużo słońca, wysokie temperatury, wypoczynek na plaży, kąpiele w basenach i innych akwenach. Wiele z nas wakacyjny czas spędziło gdzieś na wyjazdach i to nie ważne czy to było pobliskie jezioro, basen, czy też egzotyczna wyprawa po wymarzone wakacje. Ważne jest to, że każda z nas korzystała ze wspaniałego dobrodziejstwa jakim jest opalanie. Niezaprzeczalnie promienie słoneczne są bardzo potrzebne, jednakże jak dobrze wiemy ze wszystkiego trzeba korzystać z rozwagą. Niestety opalanie niesie ze sobą i te mniej pożądane efekty. Słońce, woda, wiatr powodują że nasza cera traci swoją elastyczność, blask. Pojawiają się czasem mniej lub bardziej widoczne przebarwienia i niestety to czego nie chcemy czyli zmarszczki.

W tym momencie nasuwa się pytanie: "Czy można coś z tym problemem zrobić?" Oczywiście, że tak.

Pierwszą krokiem jest udanie się do profesjonalisty, który oceni stan naszej skóry i powstałe niedoskonałości i odpowiednio dobierze nam kosmetyki i poleci możliwe zabiegi poprawiające kondycję skóry. Jeśli chcemy na "własną rękę" podratować naszą cerę to na pewno powinnyśmy zacząć od złuszczenia uszkodzonych komórek naskórka stosując dobre i sprawdzone preparaty do peelingu.

Następnym krokiem do poprawy stanu skóry to nawilżenie. Na rynku jest ogrom dostępnych kosmetyków, jeśli już wykonujemy pielęgnację same to pamiętajmy aby wybierać te, które mają uznaną markę i jakość. Nie kupujmy kosmetyków "uniwersalnych" czyli tak na prawdę niskiej jakości. Każda część ciała wymaga nieco innej pielęgnacji i konieczne są do tego odpowiednie kosmetyki. Dobierajmy je optymalnie no i oczywiście zgodnie z przeznaczeniem.

Ostatnim krokiem jest kontynuacja pielęgnacji naszej skóry na całym ciele, ponieważ nie można zapominać że nieustannie wymaga ona uwagi i jeśli zachodzi konieczność to pielęgnacji.

Nasz salon oferuje szereg zabiegów regeneracyjnych na cerę w więcej szczegółów można odnaleść pod tym linkiem Kosmetyka

Po wspaniałych wakacjach trzeba się niestety przygotować na nadchodzącą jesień oraz zimę, która również może pozostawić po sobie ślad na cerze, jeśli odpowiednio wcześniej nie zadbamy o nią, ale to materiał na kolejny artykuł, na który już zapraszamy.

Studio Fryzur Metamorfoza

 

Studio Fryzur i Kosmetyki - Metamorfoza
42-200 Czestochowa, ul.Moscickiego 7 lok 47
telefon: +48 535 843 638,